Sobota 3.5.2014 - 17:00

Branky: 14,17,60 min. Michal Buchtele, 43.min. Vlastimil Englich

Sestava: Pulkrábek - O.Šmejda, Cabicar, Šafář, Polák - Hora, Vomočil (72.min Borovec) - J.Vajer (68.min D.Buchtele), O.Vajer, M.Buchtele (63.min Teplý )

Komentář:

V Křični musí být nešťastní  z Buchteleho. A  je jedno jestli to je Dan, nebo Michal. V podzimním domácím utkání „sestřelil“ mužstvo Křičně Dan Buchtele čtyřmi góly. Teď  se podílel Michal Buchtele na zisku tří bodů hattrickem.

Do utkání jsme vstoupili  agresivně, aktivně a dali dva rychlé góly, což už se nám dlouho nepodařilo. Hned od prvních minut utkání jsme určovali tempo hry. Hráli jsme  svoji hru. Byli jsme silní na míči. Pohybem a důrazem jsme nutili soupeře k chybám.

Ve 14.minutě se Milan Hora uvolnil po pravé straně a jeho centrovaný míč uklidil za Pleskotova záda Michal Buchtele-0:1. V 17.minutě vstřelil naší druhou branku opět Michal Buchtele, tentokrát zužitkoval centr Vlasty Englicha. Ve 43.minutě si naběhl na přihrávku Ondry Vajera  Vlasta Englich a střelou mezi nohy nedal domácímu brankáři šanci – 0:3.

Vetší aktivitu domácích ze začátku druhé půle jsme odvrátili v 60.minutě, když špatnou rozehrávku domácího golmana potrestal Michal Buchtele svým třetím gólem v zápase. Dobrou hrou jsme si vytvářeli i další vyložené šance, které jsme bohužel trestuhodně zahazovali. Po zbytek utkání  jsme hru kontrolovali a zaslouženě dokráčeli  k první výhře na soupeřově hřišti.

Závěrem:

S dnešním zápasem jsme velice spokojeni. Jeli jsme do Křičně  bodovat  a nakonec jsme vyhráli vysoko 4:0. Vítězství bylo naprosto zasloužené. Dobře jsme vstoupili do utkání, byli jsme aktivní. Před odchodem do kabin jsme dali důležitý gól na 0:3. Ve druhém poločase jsme  rozhodli a zcela po zásluze  vyhráli. Domácí neměli za celý zápas žádnou vyloženou šanci a z naší strany to byl po dlouhé době opravdu kompaktní výkon. Nic to ale nemění na tom, že jsme si to museli  odmakat. Opět stojí za vyzdvihnutí  bojovnost, nasazení  hráčů a týmový výkon.

Ale i nadále musíme zůstat nohama na zemi. K záchraně zbývá pořád kus cesty a ve hře je ještě 18 bodů. Do dalších zápasů musíme jit s pokorou a  přistupovat k nim stejně zodpovědně jako doposud.

Ještě bych rád pochválil naší novou posilu. I přesto, že zatím nezasáhl do žádného utkání, je opravdovým přínosem pro tým. Od zápasu  s týmem Libišan se stal nedílnou součástí A-týmu. Jeho přínos pro tým je obrovský. Od jeho přítomnosti na hřišti a v kabině  je zatím bodový zisk 100%. Vytváří se kolem něj dobrá parta a zápas bez jeho přítomnosti si už asi nikdo z áčka nedokáže představit Usmívající se.

Poděkování patří samozřejmě i Jakubovi Vajerovi, který novou posilu  doslova „přitáhl“ do našeho týmu.  Nový člen áčka bude určitě co nejdříve  představen v oddílovém buletinu - SPARŤAN. Usmívající se